Транспортно-логістичні мережі країн східноєвропейського економічного простору: Тенденції, проблеми та перспективи

9789669725301

Новий товар

Вергун В.А., Ступницький О.І., Дашкуєв М.А.Транспортно-логістичні мережі країн східноєвропейського економічного простору: Тенденції, проблеми та перспективи. Монографія / В.А. Вергун, О.І. Ступницький, М.А. Дашкуєв. – Київ: «ВАДЕКС», 2016. – 206 с.

Детальніше

Наразі товар відсутній

120,00 ₴ з податком

Характеристики

Обкладинка Тверда
Мова видання Українська
Рік видання 2016
Кількість сторінок 206

Інформація

У колективній монографії, підготовленій науковцями Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка досліджуються проблеми розвитку сучасної інтермодальної транспортно-логістичної інфраструктури світового господарства в умовах нових глобалізаційних викликів, адаптації транспортно-логістичних мереж країн східноєвропей-ського економічного простору до принципів та стандартів ЄС. Розглянуті особливості формування інноваційного механізму транспортно-логістичних кластерів як структурованих та субординованих інституційно-функціональних підсистем регіональної виробничої інфраструктури. Класифіковані шляхи, етапи, кількісні і якісні характеристики інтеграції тронспортно-логістичної системи України до регіональних, субрегіональних і глобальних ринків транспортно-логістичних послуг згідно потреб «нової економіки», зростаючої взаємодії і взаємозалежності її різнорівневих суб’єктів. 

Для студентів, аспірантів та викладачів економічних вищих навчальних закладів і факультетів, а також для менеджерів, що зацікавлені у побудові ефективних логістичних моделей і стратегій у системі корпоративного управління.