Вергун В.А. та ін. Сучасна фірма: виклики та управління змінами. Навчальний посібник

9789669725257

Новий товар

Вергун В.А. та ін. Сучасна фірма: виклики та управління змінами. Навчальний посібник / В.А. Вергун та ін. – К.: ВАДЕКС, 2016. – 404 c.

Детальніше

Наразі товар відсутній

150,00 ₴ з податком

Характеристики

Обкладинка Тверда
Мова видання Українська
Рік видання 2016
Кількість сторінок 404

Інформація

У посібнику на основі цивілізаційного підходу розкрито природу фірми як визначального суб’єкта ринкової економічної системи, генезу її організаційно-правових форм та управлінської структури під впливом глобалізаційних змін, інформаційно-технологічної революції, нових викликів і загроз невизначеного, ризикового, турбулентного внутрішнього і зовнішнього середовища.

Особливу увагу приділено з’ясуванню суті сучасних ризиків і загроз, їх видів, масштабів і форм впливу на безпекові та зовнішньоекономічні конкурентні позиції фірми, шляхів їх мінімізації на основі застосування новітніх, інноваційних механізмів управління. При цьому наголошено, що ефективне використання таких механізмів дозволяє компаніям і фірмам,
особливо транснаціональним, модифікувати моделі їх конкурентних стратегій з метою адаптації до нових викликів і посилення позицій у глобальному, регіональному і національному бізнес-середовищі.