Александров Д. О. Становлення особистості працівника органів внутрішніх справ: Монографія

9789669725387

Новий товар

Александров Д. О. Становлення особистості працівника органів внутрішніх справ: Монографія / Д. О. Александров. К. : ВАДЕКС, 2014. – 307 c.

Детальніше

Наразі товар відсутній

80,00 ₴ з податком

Характеристики

Обкладинка М'яка
Мова видання Українська
Рік видання 2014
Кількість сторінок 307

Інформація

Александров Д. О. Становлення особистості працівника органів внутрішніх справ: Монографія / Д. О. Александров. К. : ВАДЕКС, 2014. – 307 c.

В монографії представлені результати проведеного узагальнення щодо професійно значущих якостей в структурі особистості працівника ОВС. На підставі теоретичного та емпіричного дослідження здійснена спроба визначення можливостей практичного використання одержаних здобутків в системі психологічного забезпечення службової діяльності. Проведене дослідження дозволило одержати низку нових даних про механізми формування професійної адаптації та особистісні особливості професійно значущих якостей на основі всебічного психологічного аналізу правоохоронної діяльності.
Визначено основні тенденції професійної інтеріоризації особистості працівника ОВС у правоохоронну діяльність. У своїй сукупності вони складають профіль професійно значущих якостей, що зумовлюють психологічну адаптацію до несення служби. Зазначене дозволило розробити діагностичний комплекс для встановлення індивідуально-психологічних особливостей, що визначають як саму готовність до даного напряму правоохоронної діяльності, так і пріоритетні напрями організації професійно-психологічної підготовки та супроводу проходження служби.